Poniedziałek, 13 marca 2023

Znowu w pracy. 😊
Patryk P. jest dumny z okazanego mu zaufania: na wieść o posiadanym prawie jazdy szef wręczył mu kluczyki do samochodu i zlecił przywiezienie konkretnych materiałów.
Kacper wyjechał z ekipą Ferbafran na demontaż i montaż okien w salonie Peugeota, Mateusz zaczął dzień praktyki niespodzianką w postaci awarii maszyny, którą na szczęście szybko usunięto i mógł kontynuować naukę.
Patryk B. ze swoim zespołem transportował ramy okienne na czwarte piętro. Nielekka robota, ale na szczęście nie jedyna, inne zadania były lżejsze. 😊

Po praktyce i obiedzie u Fernanda poszliśmy z panią Dorotą zobaczyć Puerta Elvira i zwiedzić Bibliotekę Królewską, mieszczącą się w dawnym Szpitalu Królewskim, dzisiaj to siedziba Rektoratu Uniwersytetu w Granadzie . Imponujący obiekt! Posłuchaliśmy opowieści o historii tego wyjątkowego Obiektu, podziwialiśmy bogaty księgozbiór Biblioteki (trzeba przyznać, że trudno było utrzymać ciszę), Michał, Filip i Mateusz wygrali konkurs i znaleźli najstarsze książki.
Poznaliśmy kolejne ciekawe miejsca w Granadzie, ale jest ich tu bardzo dużo, więc wszystkich na pewno nie zobaczymy. Może następnym razem? 😊